Grožio namai " DI&ED "
      

diedpav.png

 
 
   Kai  viskas  atsibosta  ar  užpuola rūpesčiai,  geriausia viską pamiršti grožio namuose " DI&ED ", kuriame malonūs ir profesionalūs specialistai padeda atsipalaiduoti, pasikeisti ir maloniai pasijusti. Grožio namų " DI&ED "durys atviros kiekvienam, siekiančiam būti stilingu visur ir visada.

   Grožio namuose " DI&ED " profesionalūs meistrai - kosmetologė, kirpėja, masažuotoja,  kvalifikuoti kojų ir rankų priežiūros specialistai - pasiruošę kiekvienam padėti pakeisti stilių, atjauninti odą ar suteikti nepamirštamų akimirkų masažo seanso metu. Grožio salone, daromos stilingos, modernios ir klasikinės šukuosenos, dažomi plaukai. Čia atliekamos visos kosmetologinės paslaugos: veido valymas, masažas, kaukės.

   Jei norite, kad Jūsų rankos atrodytų nepriekaištingai tiek vakarėlyje, tiek ir kiekvieną dieną, grožio namų " DI&ED " manikiūrininkės padarys puikų ir dailų manikiūrą, nagus papuoš ornamentais, o jei norite ilgesnių nagų, juos priaugins specialia technika.
    Maloniai kviečiame praleisti Jūsų brangų laiką grožio namuose " DI&ED ". Čia būsite apgaubti išskirtiniu dėmesiu, kuris leis Jums palikti visus rūpesčius ir blogą nuotaiką už grožio namų " DI&ED " durų. Čia ne tik  mėgausitės mūsų siūlomomis paslaugomis, bet ir išgersite puodelį kavos, pasišnekučiuosite. 
 
 

Gairės - Tagai

Hey.lt - Nemokamas lankytoj? skaitliukas dianded Top30.lt statistika
Skaitiklis.lt - nemokama lankomumo statistika
Visits.lt - Sužinok daugiau apie savo svetain?s lankytojus

Sveiki,

Vardas:

Slaptažodis:


Prisiminti mane

[ ]